top of page

ספא פתוח מדי יום בין השעות 8:00-19:00

ניתן להזמין טיפולים בטלפון 08-6367745 או במקום בהגעה

עיסוי צוואר ,גב וכתפיים

30 דקות - 170 ש"ח

טיפול זה מתמקדבגב העליון ומטרתו להפיג מתח, כאב ועומס מאזורי הגב, הכתפיים והצוואר, ולהקל על בעיות הנובעות מן העומס הרב .גב תפוס, כאבי שרירים כאבי ראש ועוד.
 

עיסוי רקמות עמוק

45\60 דקות - 290\260 ש"ח

עיסוי רקמות עמוק הינו תהליך של שחרור מתח מרקמות הנמצאות בשכבות עמוקות כשאומרים רקמות מתייחסים לשרירים גידים מפרקים ,העבודה נעשית לאורך וגם לרוחב סיבי הרקמה אשר מסייעת בשחרור מלא יותר.

אמבט שמנים\חלב\ורדים

30 דקות - 110 ש"ח

אמבט שמנים  באווירה רומנטית המכיל מלחים ומינרלים לטבילה קסומה למשך 30 דקות, לאור נרות ומוזיקת רקע מרגיעה  ושוקולדים

עיסוי כפות רגליים

45\60 דקות - 230\260 ש"ח

מקל על רגלים כואבות ועייפות, מעורר וממריץ פעילות איברים פנימיים, משחרר שרירים, מסייע בזרימת דם, מחזק את מערכת החיסון, פתיחת חסימות אנרגטיות (בקווי אנרגיה לאורך השוק)

מרפה ומפיג מתחים, מרגיע.

רפלקסומסאג'

60\90 דקות - 260\410 ש"ח

רפלקסומסאג' שילוב של עיסוי שוודי עם לחיצות ממוקדות בכפות הרגליים לזרימה טובה של מחזור הדם . טיפול זה מרגיע ומפיג מתחים

עיסוי משולב

60 דקות - 290 ש"ח

עיסוי המשלב טכניקות עיסוי רבות הידועות בשילוב של שיטות שונות. בעיסוי מסוג זה עובדים על השרירים הגדולים כמו גם הקטנים בצורה מאומצת. בו זמנית שילוב תחושת רוגע ושלווה. האוירה הכללית מאפשרת הרגעה עמוקה  לשם זרימת אנרגיה חיובית

עיסוי אבנים חמות (אינדיאני)

60 דקות - 340 ש"ח

 טיפול אנרגטי, חזק ומענג, המשלב מגע ידיים שמנים חמים ואבני בזלת מחוממות , ללא ביגוד ובכיסוי מתאים. זוהי חווית עיסוי ייחודית, מענגת ומשמעותית מאוד, שאינה דומה לשום חוויית עיסוי אחרת. האבנים, האוגרות חום בתוכן,מאפשרות עיסוי עמוק, ארוך ומפנק במיוחד.

שרודרה

30 דקות - 180 ש"ח

נוסכים שמן חם על גבי המצח באזור של העין השלישית, ומעסים את הקרקפת והפנים. טיפול שמעניק רוגע עבור הגוף והנפש, ומשאיר את המטופל רענן מתמיד

עיסוי תאילנדי

45\60 דקות - 260\290 ש"ח

העיסוי התאילנדי הוא תהליך של מגע אנושי הכולל עיסויים ולחיצות איטיות באזורי רקמות רכות, גידים ושרירים, המבוצעים באמצעות מפרקי המעסה, מתיחות לגמישות הגוף ותרגילים מגוונים להמרצה ואיזון של מחזור הדם.

עיסוי שוודי קלאסי

45\60\90 דקות  - 280\220\410 ש"ח

למגוון של טכניקות עיסוי שמתמקדות ספציפית בהרגעת שרירים על ידי הפעלת לחץ עליהם כנגד שרירים עמוקים יותר או עצמות,  ועיסוי באותו כיוון של זרימת הדם בדרכו בחזרה אל הלב.

עיסוי רפואי

45\60 דקות -  280\240 ש"ח

עיסוי רפואי הינו  טיפול מדוייק העושה שימוש בידע נרחב באנטומיה והכרה של מערכת השלד והשרירים. מטרתו של טיפול עיסוי רפואי הינה, להחזיר לגוף יכולת תפקוד תקינה. במהלך טיפול עיסוי רפואי, משתמש המטפל במגוון רחב של טכניקות

עיסוי ארומטי

60 דקות - 270 ש"ח

עיסוי הוא טכניקה עתיקת יומין המתבססת על מגע, העיסוי מעניק מגע מרוכז וממוקד תוך סחיטה של השרירים והמרצת זרימת הדם המביאים לחידוש האנרגיה, להרפיה עמוקה ולשלווה,המאפשרת לגוף ולנפש לתפקד באופן מאוזן.

עיסוי לנשים בהריון

40 דקות - 230 ש"ח

עיסוי נשים בהריון אפשרי אך ורק לאחר החודש השלישי להריון או מינימום בשבוע ה 16 להריון,עיסוי נשים בהריון נמנע מלחיצות במקומות שעלולים להזיק ומתכשירים שעלולים לעורר רגישות או תגובות אצל האישה ההרה ומנגד מתמקד בנקודות בגוף שהוכחו כמשפרות את תפקודן המערכתי של נשים הרות.

עיסוי פנים וקרקפת

30 דקות - 170 ש"ח

העיסוי עובד על שרירי הפנים והקרקפת. ממריץ את מחזור הדם בראש ובעל השפעה מרגיעה ומשחררת.

עיסוי פנים וקרקפת עוזר להפגת מתחים נפשיים, שחרור לחצים וכאבים שוניםהעיסוי נעשה ע"י שימוש בשמנים מפנקים ומרגיעים כגון שמן שומשום, וניל, לבנדר .

שיאצו

45\60 דקות - 260\290 ש"ח

השיטה מתבססת על עקרונות הרפואה הסינית, בהשפעת טכניקות כגון אקופונקטורה (דיקור) וטווינה. ההנחה המרכזית של השיטה היא כי בגוף האדם קיימים ערוצי אנרגיה בלתי נראים המכונים מרידיאנים

עיסוי לימפטי

45\60 דקות - 250\280 ש"ח

המבוסס על העיקרון של תנועה לצורך הזרמת נוזל הלימפה הטבעי של הגוף. העיסוי בשיטה זו נעשה באמצעות תנועות עדינות על פני העור, באזורי הבלוטות, וכך נוצר אפקט של לחץ מתון המפעיל אותן לצורך ריפוי. 

איורוודה

60\90 דקות - 360\480 ש"ח

שיטת טיפול של הרפואה ההוליסטית שמקורה בהודו. מטרת הטיפול היא להביא להבראת גוף והנפש והבאתו למצב של "הארה" - הרמוניה ושלמות נפשית גופנית. אין לשיטה ביסוס מדעי, ואין הוכחות לתפישת "כוחות היקום" .

bottom of page